Открытый Чемпионат Харьковской области по ледолазанию 18-19 ноября

Подписан Регламент Чемпионата Харьковской области по ледолазанию.

Даты (ВНИМАНИЕ, в регламенте стоят неверные даты): 18-19 ноября 2017

Соревнования будут проводиться в скорости (командный зачет)

Это значит, что награждаются команды (мальчик+девочка).

СТАРТОВОГО ВЗНОСА НЕТ!

Далее прочитайте внимательно! Как участники, так и судьи.

Вот несколько полезных моментов из свежепринятых Правил и Нормативов:

 • командний залік – це змагання з кожного виду змагань, результатом яких є сума двох кращих (одного чоловічого та одного жіночого – 1+1) результатів від команди (регіона).
 • КМС — 1-3 — на чемпіонаті області
 • 1 розряд — 4-6 — на  чемпіонаті області
 • 2 розряд — 7-10 — на чемпіонаті області
 • 3 розряд — 11-12 — на чемпіонаті області
 • Спортивнірозряди присвоюються:
 • «Кандидат у майстри спорту України» — за умови участі у виді програми не менше 10 спортсменів, із яких 3 спортсмени мають розряд «Кандидат у майстри спорту України», 5 спортсменів — перший розряд або 10 спортсменів — перший розряд;перший розряд — за умови участі у виді програми не менше 10 спортсменів, з яких 1 спортсмен мае перший розряд, 5 — другий розряд або 10 спортсменів — другий розряд;

  другий розряд — за умови участі у виді програми не менше 10 спортсменів, з яких 1 спортсмен мае другий розряд, 5 — третій розряд або 10 спортсменів — третій розряд;

  третій розряд — за умови участі у виді програми не менше 10 спортсменів, з яких два спортсмени мають третій розряд

   

 • 6.12.2. Порушення, що ведуть до негайної дискваліфікації на ці змагання і подальшого звернення до дисциплінарної комісії Федерації:

відволікання і створення перешкод учаснику, який готується чи виконує спробу;

відволікання чи створення перешкод суддям і офіційним особам під час виконання ними своїх обов’язків;

непідкорення вказівкам суддів і офіційних осіб;

відмова без поважних причин від участі в офіційній церемонії або іншому офіційно — організованому заході; відмова виступати без офіційного номера учасника;

використання образливих слів, агресивних виразів та дій у відношенні до будь-кого в зоні змагань та за її межами.

 • 9.2.2. Ручне вимірювання.

… Три судді-хронометриста зафіксують час для кожного учасника. Кожен суддя-хронометрист повинен діяти незалежно від сторонніх осіб. Якщо час фіксується з точністю до 0,01 секунди, час повинен бути зчитаний і записаний по наступній нижній сотій долі секунди (0,01 секунди) (округлення вниз).

Час для кожного спортсмена має бути визначено таким чином:

якщо час, зафіксований всіма трьома суддями-хронометристами узгоджується, то даний час записується;

якщо два з трьох зафіксованих показників часу рівні, а третій відрізняється, то приймається час, який зареєстрували два узгоджених хронометриста;

якщо кожен хронометрист зафіксував різний час, то найкращий та найгірший час не враховується.

 • 9.4.1. Змагання на швидкість в індивідуальному лазінні (ІЛ) проводяться в два раунди — кваліфікація та фінал. До фіналу допускається 18 учасників. 9.4.2. Якщо учасників менше 18, змагання проводяться в один раунд

 

 • 9.5.1. Всі змагання у форматі «індивідуальне лазіння» форматі проводяться без вимог зони ізоляції, тобто – є відкритими.
 • 9.5.2. У кваліфікаційному раунді кожному учаснику дається три спроби. Порядок старту другої та третьої спроб — той же. До заліку приймається кращий результат часу.
 • 9.5.3. У фіналі кожному учасникові дається три спроби. До заліку приймається кращий результат часу з обох раундів у випадку, якщо змагання проводились в один день на одній трасі.

 

 • На стартовій позиції суддя-стартер повинен переконатися в готовності учасника і після короткої паузи дати команду «УВАГА», а через 1-1, 5 сек. — гучну і виразну команду «марш!» (або звуковий сигнал) і відмашку, якщо використовується ручний хронометраж. Після стартового сигналу починається відлік часу. Звернення з приводу стартових команд не приймається, крім випадку, коли учасник на питання судді на старті: «Готовий?» — чітко відповів, що не готовий.

 

 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Копирование информации для размещения на сторонних ресурсах допустимо ТОЛЬКО с указанием АКТИВНОЙ ссылки на первоисточник.

Оставить комментарий

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: