Драйтул БОЛДЕРИНГ в Одессе!!!

20 ноября состоится Открытый Чемпионат Одесской области по ледолазанию.

Вид болдеринг.
Приглашаются все желающие.

НЕКОТОРЫЕ МОМЕНТЫ:
1. Регистрация обязательна!!!https://goo.gl/forms/CAJbwMbOGcwUTy9G2
2. Лазаем в туфлях.
3. Каски, перчатки — обязательны!
4. У мужчин: категория «профи» и «новички». «Профи» — это те, кто хоть раз принимал участие в Чемпионате Украины! Остальные — могут в «новичках».
5. У девочек пока по категориям думаем. В зависимости от количества заявившихся!
6. Молотки в прокате будут!
7. Подготовщик трасс: Михаревич Алексей.
8. Для иногородних!!! Покупайте уже билеты! Потому что многие едут в Одессу просто погулять на выходные и билетов осталось мало!!! Регистрация также показывает необходимость проживания — вдруг кто-то приедет больше, чем на 1 день.
9. Стартовый взнос 70 грн.
10. Победители и призеры награждаются медалями, грамотами, призами.

Р Е Г Л А М Е Н Т

Відкритого Чемпіонату Одеської області з льодолазіння
(драйтулінг, вид альпінізму)

вид програми – болдерінг

20 листопада 2016 рік
І. Мета і завдання.
Відкритий Чемпіонат Одеської області з льодолазіння проводиться з метою:

— розвитку виду спорту і його популяризації в Україні;

— підвищення рівня майстерності спортсменів;

— визначення рівня підготовки та здійснення відбору спортсменів до складу збірної команди України для участі у Чемпіонатах та Кубках Світу, та Європи серед чоловіків та жінок

2. Термін та місце проведення змагань.

Відкритий Чемпіонат Одеської області з льодолазіннння проводиться 20 листопада 2016 року в м. Одеса, А/К «Одеса», вул.Базарна, 84.

3. Керівництво проведенням змагань.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОГА, А/К «Одеса» та Головна суддівська колегія.

Відповідальність за організацію і проведення змагань покладається на А/К «Одеса» і Головну суддівську колегію.

Відкритий Чемпіонат Одеської області з льодолазіння проводяться згідно з проектом «Правил змагань з льодолазіння», що відповідають правилам Міжнародного Союзу альпіністських асоціацій (UIAA) .

Відповідальність за дотриманням правил безпеки під час проведення змагань покладається Canada Goose Hombre на Головного суддю змагань.

Відповідальність за безпосереднє проведення змагань та підготовку місць для проведення змагань покладається на Головного суддю змагань.

4. Учасники змагань.

До участі у Відкритому Чемпіонаті Одеської області з льодолазіння допускаються спортсмени з 16 рокiв.

Приймають участь тільки громадяни України. Список учасників команди визначається представникомCanada Goose Pas Cher vente команди під час проходження мандатної комісії.

Учасником змагань вважається спортсмен, який стартував.

Змагання особисті. Кількість спортсменів в особистому заліку необмежена.

Всі учасники змагань повинні мати страховий поліс від нещасного випадку.

Всі учасники змагань повинні бути членами А/К «Одеса» або ФАіС України та здати членські внески за 2016 рік.

5. Програма змагань.

20 листопада 9.00 – реєстрація учасників

9.45 – відкриття змагань

10.00 – старт змагань

14.00 – закінчення стартів, підсумки

15.00 – фінали

17.00 – нагородження переможців

6. Визначення переможців.

Переможці визначаються згідно Правил міжнародних змагань по льодолазінню.

Залік у трудності у чоловіків проводиться: професіонали – учасники будь-яких етапів міжнародних змагань і Кубка ФАіС України, та не учасники міжнародніх змагань та змагань ФАіС України. Жінки змагаються в загальному заліку.

7. Нагородження.

Учасники, які посіли I-III місця у Відкритому Чемпіонаті Одеської області з льодалазіння серед чоловіків та жінок, нагороджуються дипломами і медалями, призами спонсорів.

8. Умови прийому учасників змагань. Фінансування.

Витрати на відрядження учасників змагань, тренерів і представників команд (страхування спортсменів, проїзд в обох напрямках, оплата за розміщення, харчування, добові) здійснюються за рахунок коштів організацій, що відряджають.

Часткові витрати на організацію і проведення змагань передбачаються за рахунок коштів організації що проводить змагання, та інших залучених позабюджетних надходжень.

9. Підготовка спортивних споруд.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:

— підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

— відповідальність за виконання вимог заходів безпеки під час проведення
змагань покладається на головного суддю.

Власник спортивної споруди не менш ніж за 24 години до початку змагань зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.

Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

10. Медичне забезпечення змагань.

У відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008 року № 614, медичне обстеження учасників для допуску їх до спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами, незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники.

Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетенції обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.

11. Заявки.

Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються не пізніше як за 5 днів до початку змагань на адресу:

На сайті Аlp.od.ua, http://ledolaz.com,https://goo.gl/forms/CAJbwMbOGcwUTy9G2

А/К «Одеса»: alpclub_odessa@mail.ru, тел. для довідок: 063 238 13 29, 067 238 13 29

Іменна заявка на участь у змаганнях повинна бути завірена печаткою регіонального фізкультурно-спортивного диспансеру та суб’єктом ФАіС України.

До змагань не допускаються учасники, що виступають в особистому заліку, які не підтвердили свою участь у змаганнях в установлений для попередніх заявок термін, та не подали заявку на участь у змаганнях до Мандатної комісії.

Іменна заявка надається у надрукованому та електронному вигляді.

Інформація про кількість учасників, кількість регіонів та призові місця надається відповідальному секретарю ФАіС України після закінчення змагань.

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Копирование информации для размещения на сторонних ресурсах допустимо ТОЛЬКО с указанием АКТИВНОЙ ссылки на первоисточник.

Оставить комментарий

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: